Åsane fotballfest – kampoppsett

Klasse LG2001 – Lillegutter2001
LG2001 – Pulje 3

  • Bjarg Kvarts 2
  • Minde Piratene 2
  • Smørås Jupiter 02
  • Vaksdal G 01

1064        Smørås Jupiter 02  – Vaksdal G 01 / 09.11 – kl. 19:40 /  V 3 (Vestlandsh. bane 3)
1067        Vaksdal G 01 –  Minde Piratene 2 / 09.11 – kl. 21:20 / V 6 (Vestlandsh. bane 6)
1066        Vaksdal G 01 – Bjarg Kvarts 2 / 09.11 – kl. 22:00 / V 4 (Vestlandsh. bane 4)

Klasse LG2002 – Lillegutter 2002
LG2002 – Pulje 8

  • Gneist Cobra
  • Lindås G-11
  • Nordre Fjell Svart
  • Vaksdal Stanghelle hvit

1114        Vaksdal Stanghelle hvit – Gneist Cobra / 09.11 – kl. 19:20 / V 4 (Vestlandsh. bane 4)
1111        Vaksdal Stanghelle hvit – Nordre Fjell Svart / 09.11 – kl. 20:40 / V 7 (Vestlandsh. bane 7)
1116        Lindås G-11 – Vaksdal Stanghelle hvit / 09.11 – kl. 21:40 / V 3 (Vestlandsh. bane 3)

LG2002 – Pulje 9

  • Gneist Skorpion
  • Loddefjord Grønn
  • Trane 02
  • Vaksdal Stanghelle rød

1119        Loddefjord Grønn – Vaksdal Stanghelle rød / 09.11 – kl. 20:00 / V 3 (Vestlandsh. bane 3)
1118        Vaksdal Stanghelle rød – Gneist Skorpion / 09.11 – kl. 21:00 / V 4 (Vestlandsh. bane 4)
1122        Trane 02 – Vaksdal Stanghelle rød / 09.11 – kl. 21:40 / V 8 (Vestlandsh. bane 8)

Klasse LJ2001 – Lillejenter 2001
LJ2001 – Pulje 5

  • Bjarg Perle 1
  • Bønes J01 Blå
  • Nymark J12 Svart
  • Vaksdal Leopard

1147        Vaksdal Leopard – Nymark J12 Svart / 09.11 – kl. 19:20 / V 7 (Vestlandsh. bane 7)
1152        Vaksdal Leopard – Bønes J01 Blå / 09.11 – kl. 20:00 / V 6 (Vestlandsh. bane 6)
1150        Bjarg Perle 1 – Vaksdal Leopard / 09.11 – kl. 21:00 / V 7 (Vestlandsh. bane 7)

LJ2001 – Pulje 6

  • Bjarg Perle 2
  • Bønes J01 Grønn
  • Olsvik J12
  • Vaksdal Tiger

1153        Olsvik J12 – Vaksdal Tiger / 09.11 – kl. 20:20 / V 2 (Vestlandsh. bane 2)
1155        Vaksdal Tiger – Bjarg Perle 2 / 09.11 – kl. 21:40 / V 5 (Vestlandsh. bane 5)
1157        Bønes J01 Grønn – Vaksdal Tiger / 09.11 – kl. 22:20 / V 2 (Vestlandsh. bane 2)

Klasse MG2006 – Minigutter2006
MG2006 – Pulje 12

  • FK Fyllingsdalen Bjørndalsskogen 2
  • Smørås Tigers
  • Smørås Waka
  • Søreide
  • Vadmyra Mørkeblå 2006
  • Vaksdal

1336        Vaksdal – Vadmyra Mørkeblå 2006 / 10.11 – kl. 08:00 / V 3 (Vestlandsh. bane 3)
1253        Vaksdal – Smørås Tigers / 10.11 – kl. 08:40 / V 4 (Vestlandsh. bane 4)
1251        Smørås Waka –  Vaksdal / 10.11 – kl. 10:00/ V 8 (Vestlandsh. bane 8)