Kampoppsett Eidfjord småbanecup er oppdatert

Fleire lag frå Vaksdal deltek på cup i Eidfjord 21. – 23. juni.

Informasjon om cupen finn de på:
http://www.smaabanecup.no

Her er link til kampoppsettet:
http://www.profixio.com/resultater/vis.php?turn=eidfjordsmåbanecup00_2013

Oversikt over kampar lag frå Vaksdal spelar (oppdatert 5. juni 2013):

Klasse B – Gutter 8 år
B – Pulje 2
Bjarg Gull 1
Geilo IL gutter 8 år, lag 2
Harding G 8
Hovding Rød
Kringlebotn Bjørn
Vaksdal IL
68 Vaksdal IL Hovding Rød 22.06 – kl. 10:24 B2 / Eidfjord…
148 Vaksdal IL Geilo IL gutter 8 år, lag 2 22.06 – kl. 14:18 B1 / Eidfjord…
240 Harding G 8 Vaksdal IL 23.06 – kl. 09:45 B5 / Sima Kra…
331 Bjarg Gull 1 Vaksdal IL 23.06 – kl. 13:55 B6 / Sima Kra…
Klasse C – Gutter 9 år
C – Pulje 1
Arna-Bjørnar Rød Torden
Bjarg Krom 1
Harding G 9
Hovding hvit
Ulvik G09 – gul
Vaksdal IL
23 Bjarg Krom 1 Vaksdal IL 21.06 – kl. 20:09 B2 / Eidfjord…
136 Harding G 9 Vaksdal IL 22.06 – kl. 13:45 B5 / Sima Kra…
179 Vaksdal IL Arna-Bjørnar Rød Torden 22.06 – kl. 15:50 B4 / Sima Kra…
268 Vaksdal IL Hovding hvit 23.06 – kl. 11:00 B6 / Sima Kra…
Klasse E – Gutter 11 år
E – Pulje 1
Arna-Bjørnar Lion
Bergen Nord Marikollen
Bjarg kvarts 3
Hausvik blackhawks
Hovding hvit
Kringlebotn G2002
Vaksdal/Stanghelle
39 Vaksdal/Stanghelle Bergen Nord Marikollen 22.06 – kl. 09:00 4 / Sima Kra…
126 Kringlebotn G2002 Vaksdal/Stanghelle 22.06 – kl. 13:20 5 / Sima Kra…
213 Vaksdal/Stanghelle Hovding hvit 23.06 – kl. 08:30 1 / Eidfjord…
261 Arna-Bjørnar Lion Vaksdal/Stanghelle 23.06 – kl. 10:45 2 / Eidfjord…
Klasse G – Gutter 13 år
G – Pulje 3
Haugar 3
Il Harding
vaksdal
30 Il Harding vaksdal 21.06 – kl. 20:39 2 / Eidfjord…
66 Haugar 3 vaksdal 22.06 – kl. 10:20 5 / Sima Kra…
117 vaksdal Il Harding 22.06 – kl. 12:45 5 / Sima Kra…
206 vaksdal Haugar 3 22.06 – kl. 18:00 1 / Eidfjord…
Klasse P – Jenter 9 år
P – Pulje 1
Bulken IL J9
Bønes Glitter J9
Fotlandsvåg Idrettslag
Harding J 9
Tertnes Panter
Vaksdal kvit
46 Vaksdal kvit Bulken IL J9 22.06 – kl. 09:25 B6 / Sima Kra…
119 Harding J 9 Vaksdal kvit 22.06 – kl. 12:55 B5 / Sima Kra…
229 Fotlandsvåg Idrettslag Vaksdal kvit 23.06 – kl. 09:20 B1 / Eidfjord…
340 Bønes Glitter J9 Vaksdal kvit 23.06 – kl. 14:45 B2 / Eidfjord…
P – Pulje 2
Arna-Bjørnar Blå Gaupe
Bønes Stjerne J9
Kringlebotn J04
Stanghelle/Dale J9
Tertnes Puma
Vaksdal raud
45 Vaksdal raud Bønes Stjerne J9 22.06 – kl. 09:25 B5 / Sima Kra…
111 Tertnes Puma Vaksdal raud 22.06 – kl. 12:30 B6 / Sima Kra…
216 Vaksdal raud Arna-Bjørnar Blå Gaupe 23.06 – kl. 08:30 B1 / Eidfjord…
325 Vaksdal raud Stanghelle/Dale J9 23.06 – kl. 13:55 B1 / Eidfjord…
Klasse S – Jenter 12 år
S – Pulje 1
Arna Bjørnar
Bulken IL J12
Eidfjord
Harding J 11/12
Hovding
Kringlebotn Due
Vaksdal J12 Leopard
Vaksdal J12 Tiger
90 Vaksdal J12 Tiger Bulken IL J12 22.06 – kl. 11:35 3 / Eidfjord…
104 Harding J 11/12 Vaksdal J12 Leopard 22.06 – kl. 12:10 2 / Eidfjord…
150 Vaksdal J12 Tiger Eidfjord 22.06 – kl. 14:35 1 / Eidfjord…
162 Vaksdal J12 Leopard Hovding 22.06 – kl. 15:05 1 / Eidfjord…
254 Vaksdal J12 Tiger Kringlebotn Due 23.06 – kl. 10:35 3 / Eidfjord…
279 Vaksdal J12 Leopard Eidfjord 23.06 – kl. 11:40 1 / Eidfjord…
345 Hovding Vaksdal J12 Tiger 23.06 – kl. 14:50 2 / Eidfjord…
350 Bulken IL J12 Vaksdal J12 Leopard 23.06 – kl. 15:20 2 / Eidfjord…
Klasse T – Jenter 13 år
T – Pulje 1
Hausvik J13
Kringelbotn Ørn
Ulvik J13
Vaksdal
9 Vaksdal Ulvik J13 21.06 – kl. 19:33 3 / Eidfjord…
105 Kringelbotn Ørn Vaksdal 22.06 – kl. 12:10 4 / Sima Kra…
207 Hausvik J13 Vaksdal 22.06 – kl. 18:00 2 / Eidfjord…